TheFork

Restoran Bulma ve Rezervasyon Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 7 MB
  • Version 1.6.1.0
  • Dil TR / EN
  • Firma LAFOURCHETTE
TheFork; dünya genelinde en iyi restoranları bularak dilediğiniz için rezervasyon yaptırabileceğiniz mükemmel bir uygulama.

TheFork; dünya genelinde en iyi restoranları bularak dilediğiniz için rezervasyon yaptırabileceğiniz mükemmel bir uygulama.

Tamamen ücretsiz olarak Windows Phone kullanıcılarına sunulan uygulama sayesinde dünya genelinde 12.000'den fazla restorana gerçek zamanlı olarak ulaşabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ayrıca restoranlar için yapılan yorumları okuyarak kararınızı çok daha kolay verebilirsiniz. Dilerseniz sizde dilediğiniz restoran için yorum yapabilirsiniz.

Yayınlandığı günden bu yana 3 milyondan fazla indirilme rakamına ulaşan TheFork Fransa, İspanya ve İsviçre'de 12.000 restoranda özel indirimden faydalanabilirsiniz. Bunun yanı sıra bulunduğunuz bölge için arama yapabilir ve size en yakın olan restoranları görüntüleyebilirsiniz.

Uygulama restoranınızı seçtikten sonra 30 saniye içerisinde rezervasyon yapmanızı sağlar. Ayrıca rezervasyonlarınız için dilerseniz e-posta dilerseniz de SMS yolu ile onay alabilirsiniz. Ayrıca davetler düzenleyerek paylaşabilir ve uygulama üzerinde arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.

TheFork indir