Thefork

Android için Restoran Bulma ve Rezervasyon Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 5.9 MB
  • Version 5.7.1
  • Dil İngilizce
  • Firma lafourchette / eltenedor / thefork
Thefork uygulamasını kullanarak yurt dışında olan binlerce restoranın yerini öğrenebilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Thefork uygulamasını kullanarak yurt dışında olan binlerce restoranın yerini öğrenebilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Son derece kolay şekilde kontrol edilebilen mükemmel bir menü kullanılarak oldukça kullanışlı şekilde tasarlanmış olan Thefork uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza, sadece indir butonuna basarak çok kolay şekilde yükleyebilirsiniz.

Şık görselleri ile göz alan Thefork uygulamasını kullanarak yurt dışında bulunduğunuz zaman en iyi, en hesaplı, en kaliteli ve en popüler olan restoranları cihazınızdan görüntüleyebilir, isme, bulunduğunuz yere olan yakınlık derecesine, mutfak ve menüsüne ya da fiyatına göre arama yaparak aramanızı daraltabilir ve gitmek istediğiniz restoranı bulduğunuz zaman çok kolay şekilde rezervasyon yapabilirsiniz. Fransa, Belçika, İsviçre, İspanya gibi ülkelerde kullanabileceğiniz Thefork uygulaması ile 13.000 restorana ulaşabilirsiniz. Üstelik Thefork uygulamasını Android veri tabanlı olan tüm cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Thefork indir